Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client1/web187/web/wp-content/themes/envas-child/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.feraxconsulta.cz:/disk2/doc/www.feraxconsulta.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.feraxconsulta.cz/www/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255

Ivo Klásek

Představujeme Vám našeho kolegu, rodáka ze Zlína. Je mu 33 let, je ženatý, má 1 a půl ročního syna a velmi mu na své rodině záleží. Jinak ho baví sledovat dobré filmy, poslouchat hudbu, má rád přírodu, lyžování či relaxuje u piana.  Jak sám o sobě říká, jeho největším koníčkem je vlastní podnikání, což platí ještě více od té doby, kdy založil vlastní poradenskou společnost.

V oboru rodinných financí se pohybuje již déle jak 10 let. Začínal jako poradce v oblastech stavebního spoření, penzijního připojištění a životního pojištění v jedné z největších zprostředkovatelských a poradenských společností.

Postupně se vypracoval na pozice manažera a lektora. Ivo je od přírody velmi zvídavý a učenlivý člověk a nikdy se nespokojí s nekompletními informacemi. Proto se neustále vzdělával a rozšiřoval pole své působnosti do oblasti úvěrů, hypoték a jeho srdcovou doménou se stal svět investování, tvorby a ochrany kapitálu.

Kromě poradenské činnosti zastává funkci předsedy představenstva společnosti FERAX Consulta, a.s.

Jeho motto zní: „Čím více klientů bude využívat naše služby, tím svobodnější, spokojenější a bohatší společnost budeme mít.“