Možnosti spolupráce

Jsme toho názoru, že můžeme vzájemně spolupracovat a být si prospěšní napříč finančně poradenským trhem. Má to však několik zásadních předpokladů. V prvé řadě je potřeba nechat doma vlastní ego a pocit, že pouze a jedině já dělám tuto práci nejlépe. Za druhé je to osobní předpoklad mít chuť učit se novým věcem, dále mít nějakého společného jmenovatele – a tím by mohl a měl být klient. Asi ne posledním, avšak asi nejvíce důležitým předpokladem je to, abychom našli společnou notu, měli podobné hodnoty v životě i v práci a našli tak společné „plochy“. Pokud se tomu tak stane, tak jsme na nejlepší cestě zažít něco nevídaného. Pokud ne, taky v pořádku, vždyť nemusíme ani nechceme spolupracovat každý s každým. Je to o hledání…

 

My jsme připraveni hledat…
… a co Vy?

Třeba najdeme společnou řeč v některém z následujících způsobů spolupráce:

Hlavní pracovní činnost

Tento způsob obnáší standartní spolupráci na základě Smlouvy o spolupráci. Spolupracující poradce je začleněn do kolektivu na příslušném regionálním zastoupení. Nebo si již vytvořil vlastní kolektiv. Tato forma spolupráce přináší všechny výhody naší osobní kariéry a prémiových programů.

Spolupráce ve vybrané oblasti

Jste-li finančním poradce již dost dlouho, jistě oceníte možnost rozšířit své portfolio služeb o jeden či více zajímavých produktů či obchodních partnerů. Pokud Vám vyhovuje stávající spolupráce a společnost, můžete si doplnit některý z našich exkluzivních partnerů a produktů. Na základě individuální dohody nastavíme korektní a férová pravidla odměn i pro Vás.

Vedlejší pracovní činnost

Většinou se jedná o přechodovu fázi pro poradce, kteří postupně přecházejí na HPP a potřebují čas a prostor na bezproblémový přesun všech náležitostí.

Vlastníte poradenskou společnost

Pokud jste již založil vlastní společnost a značku v této oblasti podnikání, tak jistě víte, jak je tato pozice čím dál náročnější. Nejenom na kapitál a know-how, ale také z pohledu legislativní náročnosti, také mít atraktivní obchodní model, paletu obchodních partnerů či vybudované administrativní a IT softwareové komplexní řešení a zázemí. Pojďme tedy spojit síly. Ponechejte si svou vlastní identitu i pravomoci,avšak využijme synergického efektu, který nás posune o kus dál.

Tipařská spolupráce

Svou podstatou Vás zaujme, pokud jste dobrý obchodník, ale Vaše obchodní činnost spadá do jiného oboru, než jsou rodinné finance. Peníze, ekonomika s znalost souvislostí, se prolínají mnohem širším spektrem společenského konání.Pro Vás to může znamenat dodatečný příjem, pro nás je to zase potenciál růstu. Jak do počtu klientů, spolupracovníků, tak i posun do nových regionů.

Zaměstnanecký poměr

Tato forma spolupráce je nejčastěji využívána pro administrativní pozice.