Realitní poradenství a zprostředkování

Řešíte prodej, nákup či pronájem nemovitosti? Nemáte dobré reference na realitní kanceláře ve Vašem okolí? Proto jsme přenesli kvalitu a úroveň služeb, jak je znáte z našeho komplexního finančního poradenství i do oblasti REALIT. Provedeme vás od sestavení konkrétního plánu, přes samotný nákup či prodej, kompletní právní servis, zajištění financování nebo zhodnocení inkasovaných prostředků po realizovaném prodeji nemovitosti.

Pokud plánujete nákup Vašeho vysněného domova, místo toho, abyste hledali nemovitost sami, nebo se obraceli zvlášť na realitní kancelář, poté si sami obcházeli jednotlivé banky a prohledávali nabídky jednotlivých bank, můžete zvolit mnohem pohodlnější a efektivnější cestu – obraťte se na nás. Díky spolupráci s kvalitními profesionály z oblastí realit, advokátní kanceláře a hypotečního specialisty Vás provedeme výběrem nejvhodnější nemovitosti, vyjednáváním s bankou o podmínkách hypotečního úvěru a sestavení všech právních dokumentů (kupní smlouvy, advokátní úschova, zástavní smlouvy, daňové přiznání a jiné).

Pokud chcete prodat svůj byt či dům, rádi Vás budeme zastupovat, pomůžeme s prodejem a následně můžete využít služeb našeho poradenství z oblasti zhodnocení a ochrany kapitálu.

Pro zobrazení aktuální nabídky nemovitostí k prodeji klikněte na:
Pro zobrazení realizovaných obchodů s nemovitostmi klikněte na: