Financování a správa úvěrů

Pokud jste již majiteli stávajících půjček, rádi Vám pomůžeme snížit vaše splátkové zatížení pomocí restrukturalizace vašich stávajících půjček. Následná konsolidace, sloučení půjček, vyjednání výhodnějších podmínek u nové půjčky šetří našim klientům řádové desítky tisíc korun.

Finanční prostředky jsou potřeba neustále. Ať řešíte nákup nového auta, vysněnou dovolenou s rodinou či každoroční nákupy vánočních dárků. Nejlepší samozřejmě je, pokud se nám podaří na tyto cíle průběžně odkládat a vytvářet tak finanční rezervy. To vyžaduje jednak dlouhodobé a kontinuální plánování a pak to nejdůležitější, a sice mít vyšší příjem, než jsou Vaše náklady. Tohoto efektu dosahujeme díky naší Optimalizaci rodinných financí . Ne vždy je ale možné dosáhnout ideálního výsledku a pak přichází na řadu řešení pomocí vhodného úvěrového produktu. Typicky využíváme produkty jako:

  • Spotřebitelský úvěr
  • Konsolidační úvěr
  • Americká hypotéka
  • Bezúčelová část hypotečního úvěru
  • Leasing / Operativní leasing

Našim hlavním přínosem v této oblasti je to, že pokud potřebujete čerpat úvěr, tak Vám zajistíme ty nejrozumnější možné podmínky tak, aby Vás to stálo co nejméně.

Každého jako první napadne úroková sazba, ale podmínek, které je potřeba pohlídat a správně nastavit je celá řada. Jedná se o různé poplatky spojené se správou či pořízením úvěru, měsíční splátku, délku splatnosti, často požadované doplňkové produkty banky jako například pojištění schopnosti splácet, životní pojištění, bankovní účet, inkasní účet, platební či kreditní karty atd. Sami vidíte, že je toho opravdu spoustu, co se dá udělat dobře a co se dá zkazit.

Naši největší hodnotou pro Vás je fakt, že my zastupujeme Vás, jako našeho dlouhodobého klienta, a vyjednáváme u jednotlivých bank ty nejvýhodnější podmínky v dané situaci. Navíc máme přehled o celém trhu. Toho nejlepšího efektu nikdy nedocílíte tím, že budete žádat jako jednotlivci v konkrétní bance.

Banky jsou jako žraloci a my umíme v těchto vodách plavat.