Služby advokátní kanceláře

Nejste spokojení s výší pojistného plnění? Potřebujete pomoc s kupní smlouvou, reklamací, rozdělením společného jmění či v jiné situaci? Máme pro Vás dvě řešení: můžete využít služeb naší právní kanceláře a za VIP ceny platíte pouze za konkrétní službu, nebo si plaťte průběžně menší částku na tzv. pojištění právní ochrany.

V životě čas od času nastávají situace, kdy je potřeba se postavit za svá práva. Přesto se lidé často obávají obracet na právní kanceláře z důvodu strachu z vysoké finanční zátěže. Nakonec pak svá práva neobhájí a ztratí nejen klid na duši, ale často i finance.

S námi toto zažívat nemusíte, protože jsme pro Vás vytvořili nabídku služeb právní kanceláře podle toho, co nejvíce naši klienti i lidé z jejich okolí řeší. Některé požadavky jsou jednodušší, některé složitější. V mnoha případech jsme dokázali cenu dané služby nastavit i na polovinu „běžné ceny na trhu právních služeb“.

Například není vůbec od věci nechat si posoudit před podpisem důležitého smluvního dokumentu veškeré podmínky smlouvy, případné úskalí či hrozby našim nezávislým právníkem. Navíc za velmi příznivou a přátelskou cenu, která nám v podstatě pokrývá pouze náklady na právní zastupování.

To, co je však pro nás důležité je Vaše spokojenost a Vaše důvěra.