Vize a poslání

FERAX Consulta, a.s. vznikla na základě více než 10 letých zkušeností v oblasti rodinného finančního poradenství. Svou práci bereme jako poslání a zakládáme si na dlouhodobém partnerství a vzájemné důvěře s našimi klienty.

Tento individuální přístup ke klientovi stavíme vždy na první místo a ve spojení s širokou škálou našich poskytovaných služeb, kvalitních obchodních partnerů (např. finančních institucí) a jejich produktů stavíme jako hlavní cíl naší činnosti naplnění přání, potřeb a snů našich klientů.

 

Naší vizí a posláním je „FULFILL YOUR DREAMS“, neboli pomáhat naplňovat Vaše sny a prožít život naplno.

Společnost FERAX Consulta, a.s. vytváříme jako komplex služeb, které lidé nejvíce řeší v průběhu svého života. Ať už se jedná o rodinné či osobní finance (Komplexní služby finančního poradenství), nebo o oblast prodeje, pronájmu či nákupu své vysněné nemovitosti (Realitní divize), nebo potřebují právní pomoc, radu či zastoupení pro případ ochrany svých práv (Služby právní kanceláře), anebo si chtějí v oblasti osobnostního růstu rozšiřovat své obzory v oblasti ekonomiky, financí a peněz (Vzdělávací institut FERAX). A další oblasti budou postupně přibývat, např. systém bonusového klubu.

Lidé mají čím dál více starostí v každodenním životě a my se chceme postarat o to, aby Vaše životy mohly být naplněny pohodou.