O společnosti

Společnost Ferax Consulta, a.s. vznikla na základě více jak 10 – ti letých zkušeností v oblasti rodinného finančního poradenství.

Náš přístup jsme ukotvili již v samotném názvu a logu naší společnosti

Slovo FERAX pochází z latiny a znamená – bohatý, úrodný, výnosný. A přesně o to se snažíme. Zaměstnat Vaše peníze, aby pro Vás pracovaly na 100%. Hledáme a nacházíme úrodné a výnosné strategie pro Vaše osobní, rodinné či firemní finance.

Slovem Consulta vyjadřujeme to, že jsme poradenskou a vzdělávací společností. Zároveň také to, že Vás vnímáme jako rovnocenné partnery. Naši spolupráci stavíme na principu společných konzultací, návrhu několika řešení dané problematiky a hledání toho nejvhodnějšího právě pro Vás a Vaši potřebu.

Našim hlavním mottem je: „Fulfill your dreams“, což znamená NAPLŇ SI SVÉ SNY. Tím chceme dát jasně najevo náš hlavní záměr. Tedy pomáhat Vám, našim klientům k naplnění Vaši snů, cílů a přání. Právě tento aspekt vnímáme jako poslání naší společnosti, protože bohatý stát tvoří bohatí spoluobčané. Buďme tedy více bohatí – nejen o finance, ale také o více času, více zážitků, přátel a kvalitních vztahů.

Každou loď na moři řídí její kapitán a lodní posádka. Proto budeme moc rádi, když nás budete chtít poznat blíže. Připravili jsme pro Vás různá okénka do zákulisí naší společnosti. Jsme Vám maximálně otevření.

Přečtěte si Úvodní slovo zakladatele společnosti, dozvíte se zajímavý příběh a otevře Vám cestu k myšlení a přístupu člověka, který má největší vliv na to, jak naše společnost vypadá.

Na záložce Vize a poslání najdete pomocí jednoho obrázku nejlépe popsanou a formulovanou vizi společnosti a její přínos pro naše klienty. Dále se můžete seznámit blíže s jednotlivými členy našeho týmu. V jejich individuálním okénku se o nich v sekci Poznejte náš tým můžete dozvědět něco zajímavého.

Pokud ještě s námi nemáte osobní zkušenost a přemýšlíte v čem Vám můžme být prospěšní, tak klikněte na odkaz Proč se obrátit na nás?, kde Vám, jak pevně věříme, dáme důvod k započetí naší vzájemné spolupráce. Zde popisujeme naše know-how a systém práce s klienty. Pokud Vám to bude stále málo, neváhejte vstoupit do naší výkladní skříně, tedy na stránku PRO KLIENTY.

Abychom trochu odlehčili takto komplexní problematiku, sestavili jsme pro Vás několik kuriózních informací v článku Zajímavosti ze zákulisí.

Tak hezké čtení a dejte nám vědět Váš názor a podněty na našem fóru. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.