Bonusový klub

 Systém benefitů a bonusů, který čerpají naši zaměstnanci a poradci, přenášíme i na naše dlouhodobé klienty. Cílem tohoto klubu je ušetřit za věci, které stejně všichni platíme – energie, tarify, pohonné hmoty, poplatky, dovolenou a mnohé jiné, nebo třeba „jen“ ke zpříjemnění každodenního života. Stačí je jen využívat.

Příklady výhod členství v Bonusovém klubu:

Levnější dovolená

Díky našim obchodním znalostem o kontaktům zajistíme výrazně výhodnější směnu cizí měny. Díky tomu mlžete ušetřit v řádu několika % za Vaši dovolenou v zahraničí.

Snížení výdajů domácnosti

V rámci profesionálního přístupu našich poradců, na základě finanční analýzy klienta a jeho domácnosti klienta, šetříme v řádu 5 – 30 tisíc Kč ročně na povinných či nutných platbách, které jsou součástí rozpočtů nás všech:

  1. Elektřina
  2. Plyn
  3. Půjčky
  4. Hypotéky
  5. Pojistky majetku

 

V rámci obchodních vztahů Ferax Consulta,a.s. s našimi partnery, máme nastaveny nadstandartní podmínky v každé jednotlivé oblasti působení.

Exkluzivní směnné kurzy

Máte příjem ze zahraničí? Nebo naopak investujete v cizí měně? To jsou některé situace, kdy naši klienti, partneři i poradci mají výrazně nižší náklady na směnu CZK do cizí měny, nebo naopak vyšší výnosy z cizoměnových investic.

V rámci obchodních vztahů Ferax Consulta,a.s. s našimi partnery, máme nastaveny nadstandartní podmínky.