Kariéra

Naše společnost si je plně vědoma náročnosti poradenské a zprostředkovatelské práce v kvalitě a rozsahu, který jsme si předsevzali a o kterém jsme přesvědčeni, že je hlavním předpokladem k úspěšné spolupráci s klienty. 

 

Pokud chceme realizovat naši misi směřující k vysoce kvalitnímu privátnímu poradenství, tak je potřeba vytvořit takové prostředí a podmínky, aby mohly být spokojeny všechny zúčastněné strany spolupráce. Díky tomu se naši poradci mohou zaměřovat na naplnění snů a cílů svých klientů a zároveň tak dlouhodobě dosahovat svých vlastních cílů. Ať už se jedná o cíle osobní, profesní či obchodní. 

 

Věříme, že se tento obor dá dělat k všestranné spokojenosti. Lze dosáhnout stavu WIN – WIN – WIN

 

K docílení toho stavu a cíle jednoznačně vytváříme ty nejpříhodnější podmínky, zejména:

1. Nejširší portfolio produktů
2. Nadstandartní provizní podmínky a storno podmínky
3. Velmi motivační Prémiové programy nad rámec standartních provizí
4. Propracovaný administrativní systém
5. Užitečný poradenský software
6. Zázemí specialistů a odborníků přesahující oblast rodinných financí (právo, reality, vzdělávání, korporátní obchod, makléřská činnost, čerpání dotací, a jiné)
7. Vzdělávání, profesní rozvoj
8. Individuální a osobní manažerský přístup

Poradenská kariéra

Naše poradenská kariéra je vhodná pro pro poradce, kteří chtějí dělat, nebo již dělají tuto práci na profesionální úrovni. Tato kariéra není mnoho úrovňovým systémem, který příliš rozmělňuje obchodní potenciál. Máme vytvořeny celkem 3 "profi" úrovně: 1.) Rodinný finanční poradce, 2.) Finanční specialista, 3.) Finanční analytik, A to je vše. Záleží pouze na zkušenostech a praxi našich kolegů. Jednoduché, motivační a přehledné.

Manažerská kariéra

V této kariéře můžete zastávat buď pozici Regionálního manažera, nebo Regionálního ředitele. Jedná se o vedoucí pozice, na kterých krom profesionálních poradenských zkušeností a praxe, povedete ostatní členy týmu na regionálním zastoupení společnosti. Realizujte s námi Vaše manažerské ambice a naplňte si tak svůj sen o vícesložkovém příjmu z podnikání.

Tipařská kariéra

Spolupracujte s námi na bázi předání kontaktu na zájemce o naše služby. V případě, že s ním realizujeme obchod, budete se podílet na jeho potenciálu. Ať už jste náš spokojený klient, nebo podnikáte v jiné branži, nebo jste poradce a chtete přes nás využít jen vybrané služby či produkty.

Změna je jediná konstanta v životě …

… Tak pojďte s námi udělat změnu k lepšímu …

… Bude to Vaše nejlepší rozhodnutí v životě.

Rádi Vám vytvoříme individuální nabídku přímo pro Vás.

Více se dozvíte, pokud kontaktujete naši společnost.