Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client1/web187/web/wp-content/themes/envas-child/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.feraxconsulta.cz:/disk2/doc/www.feraxconsulta.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.feraxconsulta.cz/www/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255

Anna Klásková

Seznamte se s naší kolegyní, Annou Kláskovou. Paní Klásková patří k těm věkově i pracovně zkušeným kolegyním a získala si u svým klientů velkou oblibu právě pro její osobní a svědomitý přístup k řešení potřeb svým klientů. V oboru financí se pohybuje od roku 2008 a stojí za ní spoustu dobře odvedené práce. Pochází ze Zlína, kde i žije se svým manželem v rodinném domku poblíž přírody. Má dva dospělé syny, je vášnivou milovnicí dobré kávy, což víme díky tomu, že je naším největším konzumentem kávy v kancelářích regionálního zastoupení v Kroměříži J Jinak má ráda hory, turistiku, moře a ze všeho nejvíc je ráda, když může hlídat svého vnuka.

Ve společnosti Ferax Consulta, a.s. zastává pozici Finančního specialisty. Zkušenosti na tuto pozici nabírala v průběhu 9 let postupně v oblastech životního pojištění, penzijních produktů, spořících produktů (stavební spoření, termínované vklady), úvěrových produktů (překlenovací úvěry, úvěry ze st. spoření, hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry) a také investiční produkty a nástroje (otevřené podílové fondy, přímé investice do dluhopisů, měnových trhů, zlata, stříbra a dalších komodit).

Její motto zní:  „Otevřete se změnám, ale neztrácejte své vlastní hodnoty.“