Denisa Sedláčková

Naše kolegyně Denisa Sedláčková má své pole působnosti spadající pod regionálního zastoupení Brno. Denisa je velmi svědomitá, snaživá a vždy pozitivně naladěná členka našeho týmu. Jakou měla cestu k tomuto oboru? Jaké jsou její zkušenosti a poznatky? To Vám sdělí v následujících řádcích vlastními slovy:

V oboru financí působím již čtvrtým rokem. Díky poznání několika větších poradenských společností, jsem si sama ujasnila, co je pro tuto práci důležité a to odbornost a individuální přístup ke klientům. Tohle je i bod číslo jedna pro společnost Ferax Consulta a proto jsem se rozhodla s ní spolupracovat. Své zkušenosti z pojišťovnictví, bankovnictví a investování zúročuji při každodenní práci s klienty.

Dodělávám si magisterský titul z oboru Realitní inženýrství, kde získávám spoustu nových, odborných informací ohledně realit, katastrálních zákonů, práv kupujících a prodávajících nemovitosti a aktuálního stavu na trhu realit. Díky tomu jsem schopná mým klientům poskytnout odbornou pomoc při výběru nemovitosti, získání potřebných informací, zajištění nezbytné administrativy a následně zařídit výhodnou hypotéku.

Společně s hypotékami často řešíme investování volných prostředků za účelem předběžného splacení či zúročení naspořených rezerv. Tento model si klienti velmi pochvalují především proto, že po dobu splácení hypotéky mají rezervu pro nečekané situace, které se zároveň zhodnocují a mohou sloužit ke splacení hypotéky o několik let dříve.

Mojí prioritou je poskytovat klientům komplexní servis v dlouholeté spolupráci. Proto se na mě obrací ohledně výše zmíněných hypoték a dalších úvěrů, investování, ale také pojištění majetku, odpovědnosti i osob, penzijním a spořícím produktům nebo dalších bankovních služeb.