Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/clients/client1/web187/web/wp-content/themes/envas-child/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/www/doc/www.feraxconsulta.cz:/disk2/doc/www.feraxconsulta.cz:/usr/share/php:/www/tmp:/tmp) in /www/doc/www.feraxconsulta.cz/www/wp-content/plugins/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255

Tomáš Koupil

Představujeme Vám našeho kolegu Tomáše. Je mu 34 let, je ženatý, má 2 dcerky. Kromě rodiny je jeho velkým koníčkem chytání ryb, kde si rád odpočine a vyčistí hlavu. V naší společnosti zastává funkci obchodního ředitele a má na starost vyhledávání špičkových poradců a jejich zapracování do filozofie a stylu práce naší společnosti.

V oboru rodinných financí se pohybuje již déle jak 8 let. Začínal jako poradce v oblasti rodinných i firemních financí jedné z největších zprostředkovatelských a poradenských společností.

Postupně se vypracoval na pozice manažera a lektora.

Kromě poradenské a manažerské činnosti má na starost vedení pobočky společnosti FERAX Consulta, a.s. v Brně. Tuto pobočku najdete na adrese:

Palackého tř. 186, 612 00 Brno – Řečkovice

 

Jeho motto zní: „Buď chcete, nebo nechcete. To ostatní jsou výmluvy.“